چگونه برای واتساپ قفل بگذاریم

شبکه های اجتماعی

حتما برای شما هم پیش آمده که سایر افراد بدون اجازه شما واتساپ را چک می کنند و شاید هم نه اما قصد دارید تا برای واتساپ رمز بگذارید تا از آن پس خیالتان راحت باشد که دیگر هیچ بنی بشری نمی تواند به سادگی وارد حساب واتساپ شما شود.

برای دیدن ادامه مطالب با برندتیک همراه باشید…

چگونه برای واتساپ رمز بگذاریم

برای رمز گذاشتن واتساپ در قدم اول می بایست به تنظیمات آن مراجعه کنید که برای اینکار همانطور که در سمت بالا – چپ مشاهده می کنید؛ یک ۳ نقطه عمودی وجود دارد که با کلیک بر روی آن گزینه هایی برای شما ظاهر می شود که آخرین قسمت Setting یا تنظیمات در دسترس شما قرار دارد.

پس از کلیک بر روی تنظیمات، همانطور که واضح است، شما به یک صفحه ی جدید منتقل شده اید اید که در این قسمت فقط کافیه که بر روی اولین گزینه (Account) کلیک کنید تا به مرحله بعد وارد شوید.

چگونه برای واتساپ رمز بگذاریم

خب همانطور که میبینید یک سری گزینه هایی برای شما در اختیار گذاشته شده است که در واقع می توانید حساب شخصی خود را به راحتی مدیریت کنید و یا اگر روزی خواستید که حساب خود را حذف کنید باید دوباره به همین قسمت مراجعه کنید.

و اما از بحث خودمون دور نمیشیم و بر می گردیم سراغ قفل کردن واتساپ که در این مرحله برای اینکار باید بر روی گزینه سوم (Two-step verification) کلیک کنید.

 

چگونه برای واتساپ رمز بگذاریم

خب همانطور که به مرحله بعد منتقل شده اید که در حقیقت لحظات پایانی می باشد لازم است در اینجا ذکر کنم هماطور که از نام انگلیسی معلوم است، این قسمت به «تایید دو مرحله ای» معروف می باشد چرا که شما برای قفل کردن واتساپ خود باید در این قسمت رمز دلخواه خود را ۲ مرتبه تکرار کنید البته ناگفته نماند که در واتساپ شما حتما باید یک رمز ۶ رقمی برای خود در نظر گرفته باشید (نه بیشتر و نه کمتر)

 

چگونه برای واتساپ رمز بگذاریم

پس از اینکه رمز خود را ۲ بار در واتساپ وارد کردید حال نوبت آن است که ایمیل خود را نیز در مانند پسورد خود دو مرتبه تکرار کنید (نمی توانید به سادگی بگذرید، وارد کردن ایمیل الزامی است).خب پس از اینکه ایمیل خود را نیز وارد کردید در انتها باید به شما تبریک بگم را که کار خود را با موفقیت به اتمام رساندید.

چگونه برای واتساپ رمز بگذاریم

خب همانطور که واضح است شما برای اینکار می بایست دوباره مراحلی که برایتان توضیح دادم را دوباره در واتساپ خود تکرار کنید که در نهایت پس از گزینه Two-step verification همانطور که در تصویر مشاهده می کنید: اولین ردیف Disable نام دارد که با زدن بر روی آن، رمز واتساپ شما حذف یا لغو می شود. ردیف دوم نیز شما می توانید رمز خود را تغییر دهید و در ردیف آخر شما می توانید آدرس ایمیلی که قبلا وارد کردید رو عوض کنید.

چگونه برای واتساپ رمز بگذاریم

شرکت طراحی سایت برندتیک

شرکت برندتیک با بیش از 10 سال تجربه در زمینه طراحی و پشتیبانی انواع وبسایت در خدمت شما عزیزان می‌باشد و می‌توانید برای طراحی وبسایت با ما تماس بگیرید.

این شرکت تمام وبسایت ها را با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن آماده می‌کند.

شما می‌توانید برای مشاوره تلفنی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ما و همچنین استعلام قیمت طراحی سایت همین حالا با ما تماس بگیرید:

60 36 44 40 021

, , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
قابلیت های جدید واتساپ
نوشتهٔ بعدی
چگونه برای واتساپ قفل اثر انگشت بگذاریم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست